Egzamin w Kijowie

W dniach 7-10 lipca 2017 r, w Instytucie Filologii Kijowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki w Kijowie odbędzie się egzamin z języka polskiego jako obcego (na poziomie B1). Osoby, które przystąpią do egzaminu i zdobędą wystarczającą liczbę punktów, otrzymają zaświadczenie potwierdzające znajomość języka polskiego jako obcego na poziomie B1. Zaświadczenie to umożliwia podjęcie studiów licencjackich lub magisterskich w języku polskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Egzamin składa się z dwóch części - pisemnej i ustnej, podobnie jak egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego (osoby zainteresowane budową takiego egzaminu i zakresem materiału, jaki obejmuje odsyłamy do strony. Zostanie przeprowadzony przez wykładowców Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM. Przystąpienie do egzaminu jest nieodpłatne.

Szczegółowe informacje na temat miejsca oraz dokładnego terminu przeprowadzenia egzaminu podamy wkrótce.

Aby zapisać się na egzamin bardzo proszę pobrać i wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie przesłać go na adres mailowy Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM schoolpl@amu.edu.pl

 

Uwaga! Egzamin organizowany w Kijowie nie jest ministerialnym egzaminem certyfikatowym.  

DOKUMENTY
1) formularz zgłoszeniowy Egzamin Kijów

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem